Most populer consulting agency

Raising a heavy fur muff that covered the whole of her lower arm towards the viewer.

Ar-Ge Değerleme

İş fikirlerine ilişkin teknolojik, mali ve ekonomik fizibilite ile Ar-Ge değerlemesi yapılarak ulusal ve uluslararası hibe fonlarına uygunluğu tespit edilir.

Proje Geliştirme ve Yazım Danışmanlığı

Ar-Ge Değerlemesi yapılan ve uygun hibe fonu tanımlanan iş fikrinin ilgili hibe programına sunulması için gereken proje başvuru dökümanı hazırlanır.

Onay Sonrası Raporlama Hizmetleri

Ulusal ve Uluslararası Hibe fonlarınca desteklenen projelerin yürütülmesi sürecinde gereken aylık ve dönemsel olarak mali ve teknik ilerleme raporlarınız hazırlanır.

Proje Yazma ve Ar-Ge Fonları Eğitimi

Proje yazma becerisi kazanarak kendi projelerini yazmak isteyen kişi ve kurumlara yönelik birebir veya grup bazında eğitimler verilmektedir.

Our Wrok Process

A collection of textile samples lay spread out on the table amsa was travelling salesman and above it there hung a picture that he had of an illustrated magazine and housed

01. Find the Problem

Raising a heavy fur muff that covered the whole of her lower arm

02. Discuss about it

Raising a heavy fur muff that covered the whole of her lower arm

03. Expert tem work

Raising a heavy fur muff that covered the whole of her lower arm

Ar-Ge ve İnovasyon Ekosisteminde

11 Yıllık Deneyim
ve Yüzlerce Kurumla Kurulan İşbirliği

Projemetre, ülkemiz sınırları dahilinde faaliyet gösteren KOBİ ve kurumsal işletmeler ile Ar-Ge ve inovasyon temelli iş fikri sahibi girişimcilerin ulusal ve uluslar arası hibe fonlarından ve teşvik programlarından faydalanmalarını sağlamak amacıyla teknik, mali ve yönetimsel danışmanlık hizmeti sunar.

ProjeMetre çatısı altında bir araya gelmiş profesyonel hibe ve iş geliştirme danışmanları, bireysel girişimcilerden sektöründe pazar lideri konumda bulunan Sanayi ölçeğindeki firmalara kadar çok geniş yelpazede hizmetler sunar.  ProjeMetre uzmanlarınca yapılan teknolojik inceleme ve Ar-Ge Değerlemesi neticesinde girişimciler ile işletmeler, sahip oldukları iş fikirlerine ilişkin olarak ulusal ve uluslar arası bazda hibe desteklerinden faydalanma durumları hakkında bilgilendirilir ve kendilerine özel yol haritası oluşturulur. Böylelikle zaman ve maliyetten tasarruf sağlandığı gibi iş fikirlerinin geleceği hakkında da izlenim sahibi olurlar.

11 Yıllık Deneyim
Services

Best services

Showed a lady fitted out with a fur hat and fur boa who sat upright, raising a heavy fur muff that covered the whole of her lower arm towards the viewer. Gregor then turned to look

00 +

Years of experience

00 +

Happy clients

00 +

Projects done

00 +

Awards won

Don’t hesitate to contact with us. phone: 01245643654

Contact

Request A Free Consulting

News

Latest News &
Events

Showed a lady fitted out with a fur hat and fur boa who sat upright, raising a heavy fur muff that covered the whole of her lower arm towards the viewer gregor then turned to look arround the world